Saxon Club

Kiev Saxon Club

Kiev Saxon Club

Bachelorette parti! Disco Pazartesi Zombi saldırı Moda Oturum GON.s Mutfak - Japonya Edition "Godzilla Kebap Partisi" Pembe YıldızBachelorette parti! Disco Pazartesi Elektro LoversRus Yerleştirme Dolls UZAY BİZİM YER Pembe YıldızBachelorette parti! AC Disco Geri 2 gelecek!

KULÜB hakkında yorumlar,

NOT: (Google dan çeviri olduğu için cümle düşüklükleri için özür dileriz.)

 
ELENA (01.04.2013 16:58)
Ben hedef kitle kulübün öğrencilerin olduğu anlaşılmaktadır. Tüm konuklar 18 \ 20 yıl. Bu üzücü, ben sadece onlar orada olmadığını gitmek istiyorum. Genel olarak kulüp keyifli aydınlandı. Bu kadar çok kişi vardı ve nerede olduğunu neredeyse elma düşmez zaman bize bir tablo bulundu kim gülümseyen ve yönetici oldu garson, teşekkür ederim onları ayrı) için fotoğrafın rapor, fotoğraf çekmek çok zaman için çok üzgünüm, ama sitede tek bir fotoğraf (belki burada onları bulmak için bana söyleyebilir yoktur ?
Ruslan (01.04.2013 8:52)
Adı Nikolaenko Ruslan Nikolaenko Lost in pasaport …. Bir ücret karşılığında iade edin! Tel.380633285156 0504444965. Daha önce teşekkürler!! Qqq için
Margot (20.02.2013 2:14)
Sakson, sana tapıyorum))) ben her şeyi ile delicesine mutlu bu harika bir yer beşinci yıl ziyaret ve:. Müzik, sunum, DJ’ler, benim en sevdiğim barmenler (ki özel benim tercih farkında olduğu için teşekkür ederim) korunmasında Çocuklar da çok olduğu Burada evde hissediyorum, ve benim için glavnoe.Zhelayu sen, benim sevgili Sakson, gelişmek ve aynı öfkeli hızda çalışmak için), serin makul, ve ne zaman) katı var) Hayır kulübü, bu ile karşılaştırılabilir seychas.Dari bize gülümseme, en az günlük sorunları unutmak için bir süre iyi mizah, Otpad partiler ve imkanı!))) PS Bu arada, Sakson 14 Şubat olarak) bir çok dikkate değer bir adam ile bir araya geldi
Carisch (18.02.2013 13:24)
Her şey harikaydı. İyi kulüp. Bu fotoğraf raporun 17/02/13 için ne zaman hazır olacağını söyle .. Bu çok önemli.
Sanya (05.02.2013 00:09)
Bu kulüp küçüklerin izin?
Kulübün C kuralları “kıyafet” bulunabilir.
Sveta (1248 26.01.2013)
Kulübü yaa! (Giriş koruma 4 saat ve son kez kulüpte garip bir sürü …. dinlenme değil sadece zaman))) kelime “küçük” ile başlamak olduğunu istemiyordu müzik, personel, güvenlik, master): Her şey mükemmel komik ve güzel ..) Ve ne zaman fotoğraf 20 Ocak arasında olacak hem de oldu?
Alena (14.01.2013 15:34)
Kulüp ilk kez, ama genel izlenim iyidir! İlk olarak, (girişinde tüm şık giyinmiş ve sarhoş değildi rağmen, bizim şirketten bir adam izin vermedi) like it, ama aksi takdirde her şey iyiydi yok! Müzik – süper hizmet – sınıf (o hızlı ve dikkatli olsa da, ne yazık ki, onun adını hatırlayamıyorum yoktu her isteğine yanıt çok iyi hizmet oldu)!Senden kulüp fotoğraflar elde edebilirsiniz öğrenmek istiyorum doğru mu? Biz üç kez fotoğrafçı fotkal çift, ve web sitesinde bu gün (10.01.12) ve yayınlanmıştır değil!
Tatiana (14.01.2013 12:42)
Bu koruma perehvalili görünmekte. Cuma günü, kulüpte arkadaş (yabancılar) ile idi. Bizim bir masaya uzandı ve, karnı votka üzerindeki Çek Cumhuriyeti böyle bir şaka damladı. Herhangi bir hasar kurum ve başkalarına rahatsızlık, sadece alay. Koruma podletevshy yerde onu çekmeye başladı neden açık değildir, tüm şirket dışına çekmek zorunda kaldı, “nerede ve almak istediğiniz için?”, Bekçi sormak Cevaplar: “Anladım, onunla konuşmak istiyorum.” Nimet aklı başında nöbet geldi ve sakinleşti. Bunu kabul edilmez yoksa, sadece bunu söylemek için yeterli oldu. Güvenlik şefi, hatta çok komik adamlar kaba ve eğlenceli topluma tehlikeli sahip değil astlarına öğretmek istedi.
Elena (08.01.2013 14:06)
Dün ilk kez kulüp ziyaret etti. Gösterimler genelde iyi. Müzik hakkında – Üçüncü katta, memnun, teşekkür ederim! Müzik güzel ve dans kolay altında, harika. Hizmet hakkında: Garson Vladimir – en yüksek derece, özenli ve saygılı. Pişirme: iki adam sırasına göre ananas suyu oldu – mide vahşi ağrısı korkunç zehirlenmesi de. YOLDAŞLAR, ürün ve son kullanma tarihleri ​​için izleyin! Menüyü geri kalanı – tazelik sadece hiçbir duygu …. Kohort Hakkında: 17-23 yaş aralığı. Bu, genel olarak, gençlik, ben durum oldukça yeterli olduğunu söyleyebilirim. Çevre Koruma: Tam komik, Normal çocuklar shmonayut)) çanta günlük olarak her zamanki standart tablet işe gitmek oldu – Ben soyunma odasında terk etmek zorunda kaldı. İyi kulüp üzerine alınan çöp arıyor …. ama bu kontrol edilmez ve bu ihmal – ama witting gömlek altında bazı çocuklar farklı “eğlence” için araçlar-tabletochki olabilir. Binanın konumu hakkında ve binada:, kulübe almak kolay değil bulmak zor.Tablo, rahat rahat ve yorum. Atmosfer, iç iyilik olumlu. Fiyatları: Sadece tatmin edici fiyat (daha ürün taze ise, tüm değildi iddia: (ruh Hakkında: hepinize teşekkür – iyi dinlenmiş!
Bogdan (03.01.2013 17:59)
Puan Ben kulüp Sax sevdim!
Sveta (03/01/2013 20:34)
Gibi club! I)) kontrol altında bir bekçi olduğunu sevdim) şirin Lider)
Eugene (28.12.2012 16:40)
Ben 27 Aralık’ta 2. katında bir kulüpte dans çok güzel bir kızım. Ne yazık ki, telefon öğrenmek için zaman yoktur. Hala şans küçük olduğunu anlıyorum, ama …)) PS ) Parlak mavi ceket ilk kez, Saksonya oldu sevilen P.P.S vardı
Alina (23.12.2012 3:12):
Fotoğraf sayısı 53 Flirtoteki (19.12) çıkarın ve sayfanızın VKontakte (sayı 96 de var) ile lütfen. Teşekkür ederim!
Silinmiş!
Tatiana (16.12.2012 13:57)
Merhaba! Bana lütfen yardım et! 15 Aralık bir Sakson oldu .. Ben onlarla temas istiyorum ama kulüp gitmek alamadım .. O benimle böyle bir şey vardır .. 1 ila 2 katlı adam Sasha barmen çalışıyor ve hatta ne günlerde bilmiyorum O rabonaet .. Ben yardım için umut. Sovsemi) yorum hakkında unuttum) Kulüp-iyi) Güvenlik-adamlar. Çalışanlar genellikle)! 5 çalışmak tüm pozitif!
Vadim (10.12.2012 03:14)
“Geri 2000 için” (08.12.2012) bir başarıydı! Bize böyle bir şölen verdi herkese teşekkürler! Bu kadar uzun bir süre hiçbir parti yoktu! )) Ofset)) Sakson taksi!!!
Anton (19.11.2012 00:51)
Cumartesi günü pipetler harikaydı. Müzik için teşekkür ederiz. tatil için. barmenler ve garsonlar için teşekkürler. ve DJ’ler büyük müzik için teşekkür etmek. tam olarak kapalı. özellikle üçüncü. hala zarar ayak))
Marina (17.11.2012 17:34)
Ben kulübün korumaları ve güvenlik özellikle başın iş benim büyük zevk ifade etmek istiyorum! Dün (16/11/2012), kulüp telefon kaybetti ve neyse ki bu kişi! Kulübü korumaları hizmetin tüm, genellikle, iyi işlerini yapmak ve% 100 profesyonel!! Muazzam Başkanı teşekkür ederim! Ve! ! Büyük insan! In Kulüp yönetimi değeri personel! Ödülü!
Diana (12.11.2012 3:14) Bu
Şüphesiz kalmak için iyi bir yer yoktur. Özellikle normal ve uygar insanlar 😉 (bu, bir önceki mesaja benim küçük yanıt demek) için. Barmenler ve güvenlik, büyük adamlar. Barmenler hızlı ve doğru her zaman starayutsya hizmet ve oldukça iyi bir koruma düzeni tutar. Bu iyi bir ruh hali oluşturmak ve korumak için önemlidir, çünkü bu durumda, kulüp personeli her zaman, gülümseyen ve dostu vardır. Kulüp özellikle yeterli dinlenme adamlar. Ben içtikten sonra biraz “iter” olan da var inkar etmiyorum. Ama bu sorun değil … çünkü, ne yazık ki, güvenlik, insan ve kulüp girişinde, sanırım, gerçekten akşam sonuna kadar bir ya da Ina ne olacağını belirlemek değildir. Bir kez girişinde personel sürekli ve açıkça kültürel açıklamalar ile karşı karşıya değil ve insanlar kıyafet ve yüz kontrolü Saxo uymayan, onlar ne yazık ki bir parti devam edemez. Bu nedenle, tekrar “rustik yetiştirme” konuşma hakkında Barbara’nın yazılan hakkında yorum buna değer değil ..Her zaman kulüp eğlenceli bir atmosfer, her zaman ilginç ve canlı parti 😉 Ve teşekkür ederim, her şeyden önce, ben söylemek istiyorum kulübün tüm personel. Sonuçta, herkes kaliteli işler yapar çünkü, biz dinlenmek için mutluyuz. 😉
Sasha (11.11.2012 14.30)
Klubets-yak visotі üzerinde zavzhdi!!! Musica Çok iyi, POZİTİF emotsіy Kazık,) sumuvati orada vermeyin nіkomu)) Ohorontsі molodtsі, iyilik) kendi sağdan uvazhuha biliyorum Vsіm-vsіm tavsiye) )))))))))))))

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s