Kiev gece hayati

keiv de gece hayatiSon dönemde 3. Kez Kiev’ e gittik ve yine farklı tecrübelerle döndük. Kısaca konu başlıkları ile aklıma gelenleri yazayım sorular olursa detayları aktarırım   Gidiş amaçlarından biri de kumar olanlar için belirteyim; Casino’ lar kapatılmış.

•       Bugünler de gitmeyi planlayanlar için hava durumunu iyi araştırsın, biz -5 diye hazırlanıp gidiyorken +5 dereceydi hava.

•       Uzun süreli kalmayacak arkadaşlar kesinlikle Perşembe – Pazar arasını tercih etmeli geri kalan günler çok verimsiz Kiev’ de.

•       Buddha Bar geçen sefer kaldığım evin hemen altında olmasına rağmen uğramamıştım ama kesinlikle bir kayıpmış mutlaka akşam 21:00-23:00 saatleri arasında uğrayın, hem mekan çok şık hem müzikler çok başarılı hem de burası meğer sağlam hanım kızlarımızın müşteri bulma yeriymiş, hayatımda gördüğüm en hızlı hatun kapatma olayına burada gördüm ; mekana giren zehir gibi 2 tane ablanın daha popoları bar sandalyesine değmeden cengaverlerden biri geldiği gibi kızları masasına aldı.Son olarak SKY Bar’ ı kısaca anlatayım; ekonomik açıdan sıkıntısı olmayan ve face control’  e takılmayacak arkadaşlar için en şiddetlisinden tavsiyem Cumartesi geceleri SKY Bar’ da orta sıralardan masa kapatmalarıdır. Çok geçe kalmamak için öğlen mekanı aradım ama 5000 grivna çektikleri masalara o parayı vereceksek en azından görmeliyiz dedim ama gel gör ki bunu kapıda ki iri kıyım meşhur bodyguard’ a anlatamadık ve ancak masa tutarsak girebileceğimizi söyledi ve bizde para sorun değil dediğimiz anda bodyguardlar eşliğinde yukarı çıktık, yukarı çıkana kadar olan masada gitmişti fakat sadece girişte ki ve asansörde ki hatun potansiyelini görünce ısrarlı baskılarımız neticesinde belkide mekanın en pahalı masasına 6.000 grivna ödeyerek geçtik.

Bu yazı UKrayna yorumlar içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.