N_roksolan 1         241550-femen11   

1-Ukrayna’ya Vize yok. Al Pasaportunu bin uçağa istediğin şehrine git. 2 aya kadar vizesiz kalabilirsiniz.

2-Gitmeden önce kalacağınız yeri ayarlayın. Otellere boşu boşuna fazla para ödemeyin.Kiev merkezinde bulunan evinizdeki konforu aratmayan dairelerimizde uygun fiyata konaklayın.Kiev’e gidiyorsanız sizi havaalanından karşılayalım kalacağınız daireye transferinizi sağlayalım. Apart dairelerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Kiev ‘de Türk rehberiniz : Hasan Tosun tel: +380 93 347 0991 whatsapp dan ulaşabilirsiniz.

Dneprepetrovsk ‘da Türk rehberiniz Ömer Joya tel : 0532 293 69 39  whatsapp dan ulaşabilirsiniz.

==============================================================

kiev kiralık daire kostolnaya9-2

Kiev’de Günlük Kiralık Daire Şehir Merkezinde “Maidan Nezaleshnosti”de 1+1 daire Günlük 60 Usd /Kostolnaya 9  Detaylari görmek için tıklayın…

 

==============================================================

 UKRAYNA VİZESİ            UKRAYNA VOUCHER

UKRAYNA VİZESİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ TÜM KONULAR İÇİN HEMEN TIKLAYIN.
  KİEV DAİRELER                 KİEV REHBERLİK HİZMETİ
KİEV DAİRE KİRALAMA HİZMETİMİZ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ TÜM KONULAR İÇİN HEMEN TIKLAYIN. 

indir UKRAYNA UÇAK BİLETİ

Kiev de yeni dairelerimiz için hemen tıklayın.   http://kievapartmentdotnet.wordpress.com

 ODESSA DAİRELER

ODESSA DAİRELERİMİZ İÇİN HEMEN TIKLAYIN.     www.odessaaparts.wordpress.com

               MAIDAN                              ARENA                                KRESCHATIK

      

İstanbul’dan yaklaşık 2 saat uçarak vardığınız Kiev’de şimdilerde bir türlü kararmayan uzun günlerin de keyfini sürerek hoş bir tatil yapabilirsiniz. Ukrayna Kiev ,yemesi içmesi ucuz, kızları kadınları güzel, eğlence hayatının dolu dizgin gittiği, yeşiller içinde bir ülke Ukrayna. Özellikle Kiev, sahil şehri Yalta ve Odessa…

Kiev’e indiğinizde parklar içinde bir şehir karşılar sizi. Rus yapımı büyük taş binalar, geniş caddeler ve meydanlar tipik Doğu bloğu ülkesini anımsatır. Şehrin ortasından geçen Dinyeper nehrinin kışın buz tuttuğuna tanıklık edebilirsiniz. Yazın ise bir türlü kararmayan hava sizi şaşırtabilir! Ülke bizim daha kuzeyimizde olduğu için yazın hava oldukça çok geç kararıyor.

Özellikle kadınlarının güzelliğiyle nam salmış bu ülkede gerçekten de sokaklarda yürürken güzel olmayan, bakımsız bir kadın görmek neredeyse imkansız.  Konaklamanın pahalı,yemek içmenin ucuz olduğu Ukrayna’da , UKRAYNA SEYAHAT güvencesiyle en uygun ve en ucuz birkaç odalı dairelerimizden kiralayabilirsiniz. Bunların kiraları genelde 60-120 dolar civarında olup buralarda isterseniz 1, isterseniz 10 kişi kalabilirsiniz. Seyahatinizde Ukraynalıların neredeyse tamamının İngilizce bilmediğini de hesaba katın. “İngilizcem bana bu gezide yeter” derseniz yanılırsınız. Rusça, Ukraynaca, hatta Türkçe bile işinizi görebilir.

Kiev’e giden uçaklardan birine bilet alın ve UkraynaSeyahat apatmanlardan birini kiralayın. Uçak ve otel dışında yeme, içme, gezme konusunda çok fazla para harcamadan gönlünüzce eğlenip Kiev’de yeni yerler keşefedebilirsiniz.

Reklamlar
Kenar | Bu yazı Kiev Kiralik daireler içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.